| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen Bulb GU10 75W AR111 2700K 24" 230V |
| Bränd | SLV |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Mudel | Valgusvoog |
| Lambipesa | GU10 |
| Valgusvoo nurk | 24 ° |
| Peegeldi tüüp | Muul viisil |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 75 W |
| Pakkimistase 1 | 4024163084963 |
| Värvus | Muul viisil |
| Energiatõhususklass | A |
| Lambi nimetus | R111 |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | A |