| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Stan 75W E27 230V A55 CL 1CT/12X10F |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E27 |
| Läbimõõt | 55 mm |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Lambi võimsus | 75 W |
| Pakkimistase 1 | 8711500354594 |
| Värvus | Muul viisil |
| Energiatõhususklass | A |
| Erirakendus | Muul viisil |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | A |