| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | E27 14W 2700K Genie Foxter |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 14 W |
| Pakkimistase 1 | 3601029829503 |