| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spuldze E14 25W 827 P45 FR ND PHILIPS |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 113.6 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Valgusvoog | 250 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718696706411 |