| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SPSM-24V-6A0/7Ah Alim.24V/6.0A |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002542 |
| Toitepinge liik | AC |
| Väljundvõimsus | 150 W |
| Elektriühenduse liik | Pistikühendus |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 6 A |
| Maksimaalne väljundvool 2 | 6 A |
| Maksimaalne väljundvool 3 | 6 A |
| Pakkimistase 1 | 3660191606213 |
| Laius | 222 mm |
| Kõrgus | 197 mm |
| Sügavus | 444 mm |
| Kõrgus | 222 mm |
| Omadused vastavalt standardile EN ISO 13849-1 | Puudub |
| Ohutuse üldtase vastavalt standardile IEC 61508 | Puudub |