| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Split-core current transformer for measuring nominal primary currents |
| Bränd | Dehn |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 3370 00 |
| ETIM | EC002048 |
| Mudel | Läbivooluga voolumuundur |
| Esmane nimivool | 100 A |
| Täpsusklass | 1 |
| Pakkimistase 1 | 4013364460683, 4013364460683 |
| Ava läbimõõt | 16 mm |
| Esmaseid sisendeid | 1 |
| Löögikaitsega | Yes |
| Height opening | 24.9-40.9 mm |
| Sekundaarühendus | Kaabel |