SPLHC40/4750 SPLHC40 4750MM
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 5020963801648
MPN: 7TCA296030R0454
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SPLHC40/4750 SPLHC40 4750MM
Bränd ABB
Kategooriad Kaablivoolikud
ETIM EC001179
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5020963801648
Kirjeldus
Liquid Tight, Extreme Temperature Covered Steel Flexible Conduit, Medium Flexibility, Nominal Conduit Size 40mm, Outside Diameter 41.8mm, Inside Diameter 35.4mm, Static Bend Radius 180mm, Reel Length 4,750mm, Thermoplastic Rubber Cover with Galvanised Steel Core, Black