| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spitz BV 32/5 2m5G6St32/5 NM5 Ea |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399379390 |
| Värvus | Must |
| Laius | 320 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Sügavus | 320 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kere materjal | Kummi |
| Rikkevoolu liik | A |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Rikkevoolukaitselüliti, IFN 30 mA (standard) |
| CEE pistikupesa 32 A | 1x32A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | Toitekaabel koos pistikuga |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 32 A |
| Number of poles mains connection | 5 |