| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spiral cable 1m/5m H07BQ-F 5G1,5 orange PUR (ends: 200mm straight) |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4995 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nimivool | 16 A |
| Juhi nimiristlõige | 1.5 mm² |
| Ühendus 1 | Juhtme vaba ots |
| Ühendus 2 | Juhtme vaba ots |
| Pikkus | 5 m |
| Väliskatte värvus | Oranž |
| Välismantli materjal | PUR (Polüuretaan) |
| Summaarne soonte arv | 5 |
| Spiraaljuhe | Yes |
| Koos kaitsejuhiga | Yes |
| Pakkimistase 1 | 9003399175862 |