| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spiral cable 1,5m/6m PVC 3G1,5 white (ends: 200mm straight) |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4995 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nimivool | 16 A |
| Juhi nimiristlõige | 1.5 mm² |
| Ühendus 1 | Juhtme vaba ots |
| Ühendus 2 | Juhtme vaba ots |
| Pikkus | 6 m |
| Väliskatte värvus | Valge |
| Välismantli materjal | PVC |
| Summaarne soonte arv | 3 |
| Spiraaljuhe | Yes |
| Koos kaitsejuhiga | Yes |
| Pakkimistase 1 | 9003399005350 |