| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SPECIAL SPANNER WIDTH 46MM M 40 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002191 |
| Pikkus | 60 mm |
| Mutrivõtme mõõt, suurem | 46 mm |
| Mutrivõtme mõõt, väiksem | 46 mm |
| Pea laius, väiksem | 50 mm |
| Pea laius, suurem | 50 mm |
| võtme sügavus, väiksem | 50 mm |
| Võtme sügavus, suurem | 50 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217404443 |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Täisnurkne | No |
| Sobib kuuskantpeaga poltidele | Yes |
| Koos hoovaga | Yes |
| Sobib kasutada koos hoovaga | No |