| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SPECIAL SPANNER WIDTH 20MM M 16 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002191 |
| Pikkus | 40 mm |
| Mutrivõtme mõõt, suurem | 20 mm |
| Mutrivõtme mõõt, väiksem | 20 mm |
| Pea laius, väiksem | 24 mm |
| Pea laius, suurem | 24 mm |
| võtme sügavus, väiksem | 30 mm |
| Võtme sügavus, suurem | 30 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217404481 |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Täisnurkne | No |
| Sobib kuuskantpeaga poltidele | Yes |
| Koos hoovaga | Yes |
| Sobib kasutada koos hoovaga | No |