| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SPCT2-385/2+PLS |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001457 |
| Pikse impulssvool (10/350) | 20 kA |
| Pingekaitsetase | 1.8 kV |
| Suurim kestevpinge AC | 25 V |
| Nimipinge AC | 25 V |
| Pakkimistase 1 | 3660191601072 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Suurusaste | 4 mooduli sammu |
| Kaugsignalisatsioon | No |
| Signaal seadme juures | Optiline |
| Sisseehitatud varusulavkaitse | No |
| Maksimaalne juhi ristlõige, jäik (jäik, kiuline) | 25 mm² |
| Koordineeritud energiakaitse mõju terminalseadme kohta | No |
| Juhistikusüsteem DC | No |
| Juhistikusüsteem IT | No |
| Juhistikusüsteem TN | No |
| Juhistikusüsteem TN-C | No |
| Juhistikusüsteem TN-S | No |
| Juhistikusüsteem TT | No |
| Juhistikusüsteem Muu | No |
| Juhistikusüsteem TN-C-S | No |
| Voltage switching spark gap technology | No |
| Overcurrent protected voltage tapping | No |