| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ***spare part*** SIPLUS PS modular 20 A 3 AC based on 6EP1436-3BA00 with conf... |
| Bränd | Siemens |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 4090 00 |
| ETIM | EC002540 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Väljundvõimsus | 0 W |
| Võimalik paigaldada liistule | No |
| Seinale paigaldamine on võimalik | No |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 0 A |
| Väljundvoolu 1 nimiväärtus | 0 A |
| Pakkimistase 1 | 4042948506929 |
| Kõrgus | 0 mm |
| Võimsustarve | 0 VA |
| Laius | 0 mm |
| Sobib DIN paigalduspaneelidele | No |
| Sobib ohutusfuktsiooniks | No |
| Laius mooduli arvudes | 0 |
| Stabiliseeritud väljundpinge | No |
| Stabiliseeritud | No |
| Kohe paigaldatav | No |
| Reguleeritav teisene pinge | No |
| Lühisekindel | No |
| Maksimaalne väljundvool 2 | 0 A |
| Maksimaalne väljundvool 3 | 0 A |
| Väljundpinge 1 nimiväärtus | 0 V |
| Väljundpinge 2 nimiväärtus | 0 V |
| Väljundpinge 3 nimiväärtus | 0 V |
| Väljundvoolu 2 nimiväärtus | 0 A |
| Väljundvoolu 3 nimiväärtus | 0 A |