| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ****spare part**** power cable pre-assembled 4x 1.5 C plug size 1.5 (1FT/1FK ... |
| Bränd | Siemens |
| Päritoluriik* | SK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC000839 |
| Juhi nimiristlõige | 0 mm² |
| Kaabli laius, ligikaudne | 0 mm |
| Kaabli kõrgus, ligikaudne | 0 mm |
| Välisläbimõõt, ligikaudne | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 0662643051209 |