| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spare part: Lamp for Stabex Mini, Order unit: 10 pieces |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000399 |
| Lambipesa | BA9s |
| Tehnoloogia | Hõõglamp |
| Lambi pinge | 2.2 V |
| Värvustemperatuur | 2 K |
| Lambi võimsus | 0.88 W |
| Pakkimistase 1 | 4250217423130 |
| Nimivool | 400 mA |
| Värvus | Valge |
| Energiatõhususklass | G |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Krüptoon | No |
| Sobib impulsslambile | Yes |
| Sobib pointerile | No |
| Halogeenlamp | No |
| Ksenoon | No |
| Sobib ümarale välklambile | No |