| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spare part for hand lamps SEB 8 & SEB 9, Variant: Incandescent lamp (pilot lamp) |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000399 |
| Lambipesa | BA9s |
| Valgusvoog | 12 lm |
| Kogupikkus | 23 mm |
| Läbimõõt | 9 mm |
| Tehnoloogia | Hõõglamp |
| Lambi pinge | 4.8 V |
| Värvustemperatuur | 2 K |
| Lambi võimsus | 1.5 W |
| Pakkimistase 1 | 4250217423277 |
| Nimivool | 300 mA |
| Värvus | Valge |
| Energiatõhususklass | G |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Krüptoon | No |
| Sobib impulsslambile | Yes |
| Sobib pointerile | No |
| Halogeenlamp | No |
| Ksenoon | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 50 h |
| Sobib ümarale välklambile | No |