| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spare part: Battery set, Variant: 2710-03 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000357 |
| Mudel | Nikkel-kaadmium |
| Mahtuvus | 7 mAh |
| Pakkimistase 1 | 4250217411991 |
| Mass/kaal | 1.8 g |
| Suuruse tähis | Muul viisil |
| IEC tähis | Muul viisil |
| Muu tähised | Muul viisil |
| Plastkere | Yes |
| Sobib kasutamiseks plahvatusohtlikus EX-keskkonnas | Yes |
| Ümbrustemperatuur | -25-55 °C |
| Sobib kiirlaadimiseks | No |
| Akupatarei | Yes |
| Elementide arv | 5 |