| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SPARE BATTERY SET NC 4,8 V/7AH SEB 5.. |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000357 |
| Nimipinge | 4.8 V |
| Mudel | Nikkel-kaadmium |
| Mahtuvus | 7 mAh |
| Pakkimistase 1 | 4250217421013 |
| Suuruse tähis | Muul viisil |
| IEC tähis | Muul viisil |
| Muu tähised | Muul viisil |
| Plastkere | Yes |
| Sobib kasutamiseks plahvatusohtlikus EX-keskkonnas | Yes |
| Sobib kiirlaadimiseks | Yes |
| Akupatarei | Yes |