| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SPANZUIL ENKEL LEEG GEANOD 3100-3500 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | SE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC001941 |
| Mudel | Ühepoolne |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Seadistatav | Yes |
| Kasutatavate katete arv | 1 |
| Samba kõrgus | 3100-3500 mm |
| Sambakujuline | Ovaalne |
| Eeljuhtmestatud | No |
| Samba sügavus | 89 mm |
| Samba laius | 68 mm |
| Pakkimistase 1 | 3606480542954 |
| Kaablisisend | Peal |
| Kinnitusviis | Veniv |
| Lahtrite arv | 1 |
| Kasulik ristlõige | 1828 mm² |
| Katte laius | 50 mm |
| Paigalduspüstiku materjal | Alumiinium |
| Katte materjal | Plast |
| Läbiv profiil | Yes |
| Muudetav asukoht | No |
| Samba pind | Anodeeritud |
| Katte värvus | Antratsiit |
| Kõrguse seadistamine | 400 mm |
| Pinnakate | Töötlemata |
| Samba RAL-number | 0 |
| Katte RAL-number | 7043 |
| Paigalduspüstiku materjal on halogeenivaba | Yes |
| Katte materjal on halogeenivaba | Yes |
| Paigalduspüstiku materjal | Muul viisil |
| Katte materjal | Muul viisil |
| Katte sügavus | 0 mm |