| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SPANNER FOR CABLE GLANDS M50-M63 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002191 |
| Pikkus | 170 mm |
| Mutrivõtme mõõt, suurem | 63 mm |
| Mutrivõtme mõõt, väiksem | 50 mm |
| Pea laius, väiksem | 57 mm |
| Pea laius, suurem | 70 mm |
| võtme sügavus, väiksem | 60 mm |
| Võtme sügavus, suurem | 60 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217429330 |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Täisnurkne | Yes |
| Sobib kuuskantpeaga poltidele | No |
| Koos hoovaga | No |
| Sobib kasutada koos hoovaga | Yes |