| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spacial SFM mounting plate - 900x800 mm - 18M |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000213 |
| Pinnatöötlus | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3606480850608 |
| Pakkimistase 2 | 3606480850608 |
| Laius | 800 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Perforeeritud avad | No |