| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spacial SFM mounting plate - 150x800 mm - 3M |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000213 |
| Pinnatöötlus | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3606480850448 |
| Pakkimistase 2 | 3606480850448 |
| Laius | 800 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Perforeeritud avad | No |