| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Side panels Spacial SF/SM plinth set H200mm D500mm |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | TN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000721 |
| Mudel | Aluse poole komplekt |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3606485126739 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 500 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Sügavus | 500 mm |
| Maksimaalne koormus | 0 kg |
| Sobib aeration/de-aeration | No |
| Kapi paigalduslaius | 0 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 500 mm |
| Sobib väliskasutuseks | No |
| Sobib kaabli läbivedamiseks | Yes |
Spacial SF/SM side panel plinth - 200x500 mm. 200 x 500 mm. Multi-purpose application. Front plinth mounting support. Fixing mode by screws. Epoxy-polyester powder surface finish. Grey RAL 7022. IP30 complete plinth, IK10. 4 side panels.