| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spacial SF Bridles for external coupling of SF enclosures |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002622 |
| Mudel | Liitmiku komplekt, küljel |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3606480067785 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 37.5 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Sügavus | 23 mm |
| RAL-number | 0 |