| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spacial S3X wall-mounted enclosure 304L stainless steel 400×300×200mm IP66 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Electrical Enclosures
|
| Päritoluriik* | BG |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Thermal dissipation (Delta T = 20 K) according to IEC/TR 60890 | 0 W |
| Max. permissible load of the enclosure according to IEC 62208 | 0 N |
| Max. permissible load of the door(s) according to IEC 62208 | 0 N |
| Pakkimistase 1 | 3606480155116 |
| Pakkimistase 2 | 3606480155116 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Laius | 300 mm |
| Kõrgus | 400 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Uste arv | 1 |
| Lukkude arv | 1 |
| EMC-variant | No |
| Klaasuksega | No |
| Materjal | Roostevaba teras 316 (V4A) |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Löögikindlus | IK10 |
| Sobib väliskasutuseks | No |
| Sobib metrical mounting | Yes |
| Montaažiplaadi sügavus on seadistatav | No |
| Ventilatsiooniuksega | No |
| Pinna liik | Muul viisil |
| Tagakülje üksega | No |
| Seina sisseehitatud | No |
| Viilkatusega | No |
| Pooluste kinnitus | No |
| Kaitseaste (NEMA) | 12 |
| Max. permissible load of the mounting plate according to IEC 62208 | 0 N |
Spacial S3X compact steel enclosure with plain front door. 400 x 300 x 200 mm. Multi-purpose. Installation in wall-mounting. Gutter shaped front rail, single piece body with cross shaped structure. Without mounting plate. Handle double bar 3mm. Body and door stainless steel 304L. Protection IP 55, IK10. Enclosure Scotch-Brite® brushed finish.