| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spacial earthing center point - M8 - 18 mm |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Mudel | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 3606480063138 |
| Laius | 39 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Sügavus | 19.5 mm |