| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Spacer pillar set for PC shielding plates |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Mudel | Muul viisil |
| Materjal | Messing |
| Pakkimistase 1 | 8711426851573 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 120 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| RAL-number | 7035 |