| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SpaceB | Pendant | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Laius | 85 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1200 mm |
| Kõrgus/sügavus | 50 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Värvustemperatuur | 2200-3000 K |
| Efektiivne valgusvoog | 950 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581395381 |
| Pakkimistase 2 | 5701581395299 |
| Kere värvus | Valge |
| Kere materjal | Alumiinium |