| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SP SET ADJCLICK 6W827DIMGU10BKFS3 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1990 00 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 25 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 6 W |
| Efektiivne valgusvoog | 500 lm |
| Valgusti tõhusus | 83 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4058075853515 |