| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SON H 220W/220 E40 1SL/12 |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000821 |
| Lambipesa | E40 |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
| Lambi võimsus | 220 W |