| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CC-6010-EUR SOFT CARRYING CASE CC-6010-EUR |
| Bränd | Beha-Amprobe |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 4202 9219 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Värvus | Must |
| Laius | 200 mm |
| Mudel | Kott |
| Kõrgus | 220 mm |
| Sügavus | 310 mm |
| Materjal | Kangas |
| Pakkimistase 1 | 0095969890571 |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Tabalüku kütked | No |
| Ratastega | No |
| Koos õlarihmaga | Yes |
| Punane signaal | No |
| Lukuga | No |
| Eemaldatav renn | No |
| Lahtrite koguarv | 7 |
| Vahuga | No |
| Koos jagajaga | Yes |
| With telescopic handle | No |
Soft carrying case CC-6010-EUR for Wire Tracer Kit AT-6010-EUR