| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SODIUM HIGH PRESURE LAMP NAV-TS 70 70W |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000821 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | RX 7s |
| Valgusvoog | 6.6 lm |
| Kogupikkus | 120 mm |
| Värviesitusindeks | 20-39 (klass 4) |
| Läbimõõt | 20 mm |
| Valgusefektiivsus | 94 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Värvustemperatuur | 2 K |
| Lambi võimsus | 70 W |
| Pakkimistase 1 | 4250217405402 |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Elavhõbedavaba | Yes |
| Lahendustorude arv | 1 |
| Taimede valgustamiseks | No |
| Elavhõbelampide asendamiseks | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 28 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 77 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |