| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SODIUM HIGH PRES.LAMP NAV-E400 400W E40 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000821 |
| Mudel | Matt, jäine |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 48 lm |
| Kogupikkus | 290 mm |
| Värviesitusindeks | 20-39 (klass 4) |
| Läbimõõt | 122 mm |
| Valgusefektiivsus | 120 lm/W |
| Lambi kuju | Ellipsoid |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Värvustemperatuur | 2 K |
| Lambi võimsus | 400 W |
| Pakkimistase 1 | 4250959904867 |
| Energiatõhususklass | A++ |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Elavhõbedavaba | No |
| Lahendustorude arv | 1 |
| Taimede valgustamiseks | No |
| Elavhõbelampide asendamiseks | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 36 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 451 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |