| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SOCLE DET. STD. S3000 GAMME 3000 |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8531 1030 00 |
| ETIM | EC001763 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 100.5 mm |
| Kõrgus | 23 mm |
| Pikkus | 100.5 mm |
| Pakkimistase 1 | 3660191302559 |
| Pakkimistase 2 | 3660191302559 |
| Kaabliga võrku ühendatav | No |
| Patarei on lisatud | Puudub |