| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SOCKET WRENCH FOR SCREWING M63 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002191 |
| Pikkus | 170 mm |
| Mutrivõtme mõõt, suurem | 68 mm |
| Mutrivõtme mõõt, väiksem | 68 mm |
| Pea laius, väiksem | 70 mm |
| Pea laius, suurem | 70 mm |
| võtme sügavus, väiksem | 60 mm |
| Võtme sügavus, suurem | 60 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250959902559 |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Täisnurkne | Yes |
| Sobib kuuskantpeaga poltidele | No |
| Koos hoovaga | No |
| Sobib kasutada koos hoovaga | Yes |