| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Socket outlet panel EAL80 AL 8S BLK |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC000125 |
| Nimivool | 16 A |
| Nimipinge | 250 V |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Värvus | Must |
| Mudel | Kaitsekontakt |
| Halogeenivaba | Yes |
| Ühikute arv | 8 |
| Lukustatav | No |
| Hingedega kate | No |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Signaallambiga | No |
| Faaside arv | 1 |
| Lastekaitsega | Yes |
| Sagedus | 50 Hz |
| Sisse-/väljalülitiga | No |
| Kaitsekontakt | Yes |
| Sildi koht/infopind | Yes |
| Eject-mehhanism | No |
| Materjal | Muul viisil |
| Pööratav keskosa | No |
| Liigpingekaitse | No |
| Rikkevoolukaitse | No |
| Isoleeritud paigaldus | No |
| Materjal | Plast |
| RAL-number (akin) | 9005 |
| Läbipaistev | No |
| Minisulavkaitsmega | No |
| Läbiva ahelaga | No |
| Laius | 89 mm |
| Kõrgus | 53 mm |
| Seadme sügavus | 435 mm |
| Lülitatavate pistikupesade arv | 0 |
| Valgustusfunktsiooniga | No |
| Orientatsioonivalgustusega | No |
| Sisseehitataud USB toiteahelaga | No |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 1 |
| Aktiivklemmide arv (ümarad) | 2 |
| Aktiivklemmide arv (lapikud) | 0 |
| Ümar kaitsemaandusklemm | No |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 6438100401368 |
| Pakkimistase 2 | 6438100401368 |
| Pakkimistase 3 | 6438100401368 |