| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | socket outlet 2-g Rastec 33° pure white |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Pistikupesad
|
| ETIM | EC000125 |
| Nimivool | 16 A |
| Nimipinge | 250 V |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Värvus | Valge |
| Mudel | Kaitsekontakt |
| Halogeenivaba | Yes |
| Ühikute arv | 2 |
| Lukustatav | No |
| Hingedega kate | No |
| Ühenduse liik | Pistikuklamber |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Signaallambiga | No |
| Lastekaitsega | Yes |
| Sisse-/väljalülitiga | No |
| Kaitsekontakt | No |
| Sildi koht/infopind | No |
| Eject-mehhanism | No |
| Pööratav keskosa | No |
| Liigpingekaitse | No |
| Rikkevoolukaitse | No |
| Isoleeritud paigaldus | No |
| Materjal | Muul viisil |
| Jälg/tähistus | Puudub |
| RAL-number (akin) | 9010 |
| Läbipaistev | No |
| Minisulavkaitsmega | No |
| Läbiva ahelaga | No |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP20 |
| Laius | 45 mm |
| Seadme sügavus | 40 mm |
| Valgustusfunktsiooniga | No |
| Orientatsioonivalgustusega | No |
| Sisseehitataud USB toiteahelaga | No |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Ümar kaitsemaandusklemm | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Metallic colour | No |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| For heavy conditions (according to VDE) | No |
| Pakkimistase 1 | 4012002246016 |
| Pakkimistase 2 | 4012002246016 |
| Pakkimistase 3 | 4012002246016 |
2-gang Schuko-socket-outlet Rastec 45, 2-pole 33° 16A/250V pure white