| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SOCKET FOR 55/85 SERIES |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001456 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Funktsionaalne laiendamine on võimalik | No |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Klemmide arv | 8 |
| Pakkimistase 1 | 8012823194332 |
| Laius | 23 mm |
| Kõrgus | 71.3 mm |
| Sügavus | 26 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |