| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Socket flex Medusa |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001663 |
| Pinge liik | AC |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Lastekaitsega | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 8711426741232 |
| Mudel | Kaitsekontakt |
| Hingedega kate | No |
| Sisseehitussügavus | 60 mm |
| Pistikupesade arv | 1 |
| Laius mooduli arvudes | 2.5 |
| Signaallambiga | No |
| Aktiivklemmide arv (ümarad) | 2 |
| Aktiivklemmide arv (lapikud) | 0 |
| Ümar kaitsemaandusklemm | No |