| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Relay Socket 14-Pin DIN Rail Mounting |
| Bränd | Omron |
| Kategooriad |
Relay Accessories
|
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Funktsionaalne laiendamine on võimalik | No |
| Elektriühenduse liik | Vedruklamber ühendus |
| Klemmide arv | 14 |
| Pakkimistase 1 | 4536854750786, 4536854750786 |
| Laius | 31 mm |
| Kõrgus | 85 mm |
| Sügavus | 36.5 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |