| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Socket, back-connecting, 11-pin, solder terminals PL 1006M |
| Bränd | Omron |
| Kategooriad |
Relay Accessories
|
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 4900 00 |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Funktsionaalne laiendamine on võimalik | No |
| Elektriühenduse liik | Klõpsühendus |
| Klemmide arv | 11 |
| Pakkimistase 1 | 4536853723941, 4536853723941 |
| Laius | 32 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Sügavus | 44 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |