SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A image 1
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A image 2
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A image 3
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A image 4
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A thumbnail 1
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A thumbnail 2
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A thumbnail 3
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A thumbnail 4
MCB SN201 1P+N B20 6kA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542092858
MPN: 2CSS255101R0251
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 230 V
Vabasti tunnusjoon D
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 6 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542092858
Pakkimistase 2 8012542092858, 8012542092865
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Sisseehitussügavus 76 mm
Sagedus 0-50 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 0 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 1
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti Yes
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-16 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-10 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 0 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV