| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMR-B |
| Bränd | ETI |
| Kategooriad |
Aegreleed
|
| ETIM | EC001439 |
| Kellafunktsioon, käivitus impulsiga, muudetav | No |
| Pooljuhtväljundiga | No |
| Viivitus pingestamisel | Yes |
| Ajapiirkond | 0.1-864000 s |
| Elektriühenduse liik | Jooteühendus |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 230 V |
| Aktiveerimispinge liik | AC |
| Pakkimistase 1 | 3838895452218, 3838895452218 |
| Pakkimistase 2 | 3838895452225, 3838895452225 |
| Pakkimistase 3 | 3838895452218, 3838895452218 |
| Laius | 49 mm |
| Kõrgus | 49 mm |
| Sügavus | 13.3 mm |
| Pistikühendusega | No |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Sobib kasutamiseks ainult puldiga | No |
| Funktsioon vilkuv, alustades paus, kindel aeg | No |
| Vilkumisfunktsioon, käivitus impulsiga, kindel kestus | No |
| Kellafunktsioon, käivitus pausiga, muudetav | No |
| Ujuvkontakti funktsioon sisselülitamisel | Yes |
| Täht-kolmnurklülituse funktsiooniga | No |
| Viivitus pinge väljalülitamisel | Yes |
| Ujuvkontakti funktsioon väljalülitamisel | Yes |
| Impulsi kuju funktsioon | No |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 230 V |
| Väljundite arv, viivituseta, normaalselt avatud kontakt | 1 |
| Abikontaktide sissepistetav plokk | No |
| Väljundid, ümberpööratav, viivitusega/viivituseta | No |