| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART WFMTDECORWALLWOOD210X110TWWD OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000-6500 K |
| Süsteemi võimsus | 12 W |
| Valgusti tõhusus | 70 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4099854475115 |