| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Smart Wall-Switch, Bluetooth Control Wall Switch 1-4CH |
| Bränd | Radium |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4003556005518, 4003556005518 |
| Laius | 81 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Sügavus | 81 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
Cable-less switch for with wall mounting, for changing and retrievement of lighting scenes, installation via APP.