| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ Spot GU10 Multicolour 4.9 W 220…240 V 120 ° GU10 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 528193 |
| Lambipesa | GU10 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Valgusefektiivsus | 60 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 58 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 300 lm |
| Lambi nimetus | PAR16 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 100 ° |
| Pakkimistase 1 | 4058075208445 |
| Pakkimistase 2 | 4058075213814 |
| Pakkimistase 3 | 4058075208445 |
| Värvus | RGBW |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Valgustugevus | 470 cd |
| Kaugtalitlus on võimalik | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Külm valge >5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 20000 h |
| Nimivool | 48 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 5 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | Yes |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG0 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 300 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | Yes |
| Compatible with Amazon Alexa | Yes |
| Võimsustegur | 0.5 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.17 |