| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART LIGHT EASY REMOTE, RGBW |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC000678 |
| Laius | 46 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Sügavus | 113 mm |
| Signaaliedastus | Raadio/infrapuna juhtimine |
| Kuvariga | No |
| Juhitavate seadmete suurim arv | 1 |
| Adaptiivne | No |
| Eelprogrammeeritav | Yes |
| Signaali sagedus | 2400-2480 MHz |
| Pakkimistase 1 | 4024163172202 |