| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ FLEX MULTICOLOR EXTENDABLE 2M RGB + TW |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC002706 |
| Laius | 10 mm |
| Valgusvoo nurk | 110 ° |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 2.6 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Lambi pinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Pakkimistase 1 | 4058075515932 |
| Pakkimistase 2 | 4058075515949 |
| Pakkimistase 3 | 4058075515932 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus |
| Kaitseklass | II |
| Mudel | Lint |
| Ühenduse liik | Kiilklemmid |
| Pinge liik | AC |
| Juhtliidese tüüp | Electronic ballast |
| Isekleepuv | Yes |
| Sobib hämardamiseks | No |
| Kaitsekattega | No |
| Madalaim paindumisraadius | 30 mm |
| Ühenduskomplektiga | No |
| Otsadetailiga | Yes |
| Süsteemi võimsus | 8.5 W |
| Valguse värvus | RGB |
| Konstantse valgusvoo juhtimine | No |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | Yes |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Tunnus-eluiga, L70/B50 at 25 °C | 30000 h |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | Yes |
| Compatible with Amazon Alexa | Yes |
| Luminous flux adjustable | Astmevaba variaator |
| Beam angle adjustable | Ei |
| Exchangeable control gear | No |
| Võimsustegur | 0.5 |
Decorative LED Strips with WiFi technology. Product features: Can be extended up to a length of 5M. Dimmable. Flexible, bendable LED strips. RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Voice control works with Hey Google or Alexa. Product benefits: Easy and quick installation. Uses multi color and cold or warm white light for most flexible lighting scenes. Areas of application: Living areas. Indirect lighting. Equipment / Accessories: Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Complete mounting and connecting accessories included. 1M Extension available.