| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Smart E27 | A60 | 2200-6500 Kelvin | 900 Lumen |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 753158 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2200-6500 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 900 lm |
| Beam angle | 240 ° |
| Pakkimistase 1 | 5704924006906 |
| Pakkimistase 2 | 5708839006907 |
| Kere värvus | Valge |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |